Summer-breath.com
читай українське
gingeropium
50 pytań do czytelnika: Dzień 9

41. Улюблений перекус під час читання?
В принципі таких варіантів безліч, починаючи з сухариків чи насіння, а закінчуючи фруктами й канапками. Але обов'язковий атрибут – якийсь напій. Найчастіше кава або чай, але сік чи компот теж підійде.

42. Улюблений поза для читання?
Я люблю читати сидячи на дивані, лежачи в ліжку (хоча тут є варіант занадто швидкого засипання) або розвалившись у кріслу-мішку. На жаль, останнє залишилось в України.

43. Природне чи штучне освітлення для читання?
Будь-яке, аби було добре видно книгу. Власне, зараз здебільшого читаю електронні книжки, тому маю підсвітку з телефону.

44. Читати дома чи на вулиці?
Де завгодно. Я читаю по дорозі на роботу чи з роботи, у транспорті, у чергах, перед сном, під відповідний настрій… Це доволі непогана звичка, адже таким чином маю змогу читати багато книжок за рік.

45. Чи читаєш на інших мовах?
Зараз планую почати читати польською. Вже мала такий невеличкий досвід – Ніла Геймана з його Книгою кладовища, але далі десятої сторінки діло не пішло. Власне, з самим автором у мене є певні проблеми, тому не здивувалась.

46. Швидкочитання так чи ні?
Не дуже розумію концепт швидкочитання. Я читаю задля насолоди, як один із варіацій хобі, навіщо мені прискорювати цей процес?

47. Яку книжкову серію хочеш завершити цього року?
Було б непогано дочитати серію книжок про Корморана Страйка, але не впевнена, що до кінця року дам цьому ради. Скоріше всього це буде вже історія на наступний рік.

48. Вихід якої книги очікуєш?
Vaesen Nordic Horror RPG хоча б вже російською, бо українське НРІ-ком'юніті зовсім плаче у кутку.
Це книга правил настільної рольової системи Vaesen з міфічними істотами і всілякими такими приємностями.

49. Улюблений книжковий блогер?
Мені дуже подобається стиль каналу Ksenia Kellerman, окрім цього вона доволі цікаво розповідає про гарні книжки. Дивлюсь практично всі її відео.

50. Яке відео на booktube, сподобалося за останній час?
Канал Палає не можна віднести безпосередньо до букт'юба, але їх книжковий клуб робить тепло мені на серці. Дуже рекомендую всім, хто ще не дивився. Буквально кожне відео – це просто книжкова знахідка.